Арт-завод "МЕХАНИКА" Иная Земля

English EN Russian RU Ukrainian UK
English EN Russian RU Ukrainian UK
English EN Russian RU Ukrainian UK

Про завод

Про проект

Арт-завод «Механіка.  Інша Земля» – це проект перетворення паровозобудівного заводу 19 сторіччя у культурно-діловий центр для створення творчого середовища спільно з представниками креативних індустрій.

У 2016 році це унікальне місце знайшло нове життя, у вигляді новаторського і багатофункціонального простору для заходів, що підходить для великомасштабних музичних і культурних подій, корпоративних заходів та урочистостей в приміщенні і на відкритому повітрі, а також для кіно- і фото зйомок. 


Щодня на Артзаводі працюють креативні підприємці, вони ж резиденти заводу, його жителі, які наповнюють Механіку цікавими послугами та розвагами, створюють настрій, приносять свіжі ідеї і вчать творчих професій.

Кожен резидент, партнер і член команди заводу – свого роду шестерня, яка крутиться всередині одного великого механізму арт-заводу «Механіка».  Разом ми єдине творче об’єднання, двигун для розвитку міського середовища, завод з виробництва найкращих емоцій!

Все це і є «Інша Земля», свого роду «місто в місті» зі своєю унікальною атмосферою, правилами і великим творчим співтовариством.

Наші принципи

Щоб не стати учасником розбіжностей у думках, ми дотримуємося нейтралітету щодо проведення на нашій території заходів пов’язаних з політикою, релігією, азартними іграми, на військову тематику і порушують загальноприйняті моральні принципи.

Свято щодня!

Механіка – найактивніший майданчик для подій в Харкові.

На території і в просторах Арт-заводу проходить понад 600 подій на рік. 

Фестивалі, концерти, виставки, маркети, конференції, тімбілдинги, освітні програми, вистави, спортивні події, кінопокази, дитячі свята, Дні Народження, весілля, корпоративи, майстер-класи, конвенції, спортивні події та інше.

Генератор розвитку міського середовища

У 2016 році Арт-завод «Механіка» став новим поштовхом розвитку ринку івент-послуг, надавши можливість молодим фахівцям і креативним підприємцям можливість самореалізації на базі Арт-заводу, а також підвищив туристичну привабливість харківського регіону. 

Арт-завод «Механіка» став одним з найулюбленіших місць для відпочинку харків’ян і гостей нашого міста. У 2019 Механіку відвідали понад 300 000 гостей.

MECHANICA CREW

Команда арт-заводу не тільки керує всім кругообігом справ на Механіці, але ще і створює свої фірмові фестивалі, вечірки, розробляє шоу-програми та постійно генерує нові ідеї.

Мистецтво

Двері арт-заводу «Механіка» відкриті для всіх діячів мистецтва, які працюють у всіляких напрямках і жанрах.

Для проведення персональних виставок і творчих вечорів у нас особливі лояльні умови.

Про яких ви можете дізнатися докладніше у нашого куратора.

Юлія Ліпакова

Куратор арт-напрямку
Телефон: +38 (095) 775-37-21

Соціальна відповідальність

У Механіки є душа і вона так само велика, як і вона сама.

Робити добрі речі, бути доступними кожному, давати можливість талановитим і перспективним людям розвиватися – все це є її частиною.

Тут, своїм внеском і частиною соціальної відповідальності ми вважаємо створення платформи для розвитку креативних підприємців, музикантів, дизайнерів, відеографом, танцюристів, художників та інших представників творчих професій.  Ми даємо їм можливість розвиватися, втілювати свої ідеї, здобувати впізнаваність.

Мрія не старіє

Щорічно, спільно з проектом “Територія поколінь”
ми проводимо благодійну новорічну акцію “Мрія не старіє”  зі збору новорічних подарунків для бабусь і дідусів з будинку престарілих за участі волонтерів.

Кожен учасник акції купляє подарунки і приносить їх у місце збору, де вже потім ми з волонтерами все сортуємо і розкладаємо до індивідуальних пакетів та відвозимо вітати дідусів і бабусь з Новим Роком. Подарунки вручаємо кожному жителю особисто, спілкуємося, говоримо теплі слова, малюємо разом, даруємо їм частинку свого тепла.

До акції може приєднатися кожен.
Чарівником бути легко! 

Top

Залишити заявку

  Залишити заявку
   Скачать    Скачать     Залишити заявку
      Літні заходи

      Літній просторий майданчик арт-заводу площею 4000 м2 забезпечить ідеальний міський фон для різного роду фестивалів за участю вуличних продавців їжі, корпоративних заходів на відкритому повітрі і промо-акцій і вечірок.

      А також стане відмінним місцем для невеликих пакунків, бранчів, виїзних занять спортом і ночей кіно під відкритим небом і приватних вечірок.

      І для цього у нас є всі умови – вуличні меблі, шезлонги, парасольки, гірлянди, вулична їжа і технічний парк світлового і звукового обладнання від кращої прокатної компанії Харкова.

      Промоакції

      Надайте серйозний вплив на випуск вашого бренду або продукту за допомогою арт-заводу «Механіка». Наш простір – ідеальне нетрадиційне місце для презентації вашого унікального продукту і демонстрації свого бренду.

      Ми створили платформу для зустрічей і спілкування активних, енергійних і сучасних людей, зацікавлених в розвитку і прогресі.

      Саме тому наш простір ідеально підходить для проведення івент-маркетингу, продакт плейсменту, промо-акцій, презентацій і брендових проявів. А унікальна атмосфера заводу супроводжує в ненав’язливій і цікавій формі закохатися в ваш продукт і стати його фанатом.

      Культура і театр

      Де ще як не в самому креативному місці Харкова проводити культурні події!

      Будь то ярмарок мистецтв, стріт-арт фестиваль, виставка або творчий вечір митця – все це можливо і навіть більше.

      Арт-завод «Механіка» також ідеально підходить для проведення театральних подій, включаючи імерсивні театр. А стелі від 10 до 15 метрів з кран-балками дозволяють вписати габаритні декорації у саму нестандартну задумку режисера.

      Спорт

      Механіка – це не тільки місце для концертів і виставок, а ще й велика арена для проведення спортивних змагань, турнірів і Челендж.

      У нас можливо провести вечір боксу, паркур, бої без правил, слалом змагання на роликових ковзанах, швидкісні гонки спортивних дронів, фітнес конвенції, провести турнір з кіберспорту і всілякі спортивні майстер-класи.

      Наші павільйони дозволяють встановити ринг, Октагон і спорудити смугу перешкод.

      Конференції

      Величезний простір Механіки, виконаний в стилі брутального лофту, володіє неповторною індивідуальністю, що створює відчуття невимушеності. Все це створює ідеальну атмосферу для проведення стильних і не стандартних бізнес подій, форумів, конференцій.

      Ряд взаємопов’язаних просторів дає можливість проводити різні заходи в декількох залах і створювати кімнати для відпочинку, зони для спілкування, зони для семінарів або навіть вечірки після конференції, щоб завершити враження в істинному стилі Механіки.

      Концерти

      Арт-завод «Механіка» може, без перебільшень, пишатися своїми концертами. Ось уже майже 5 років разом з найкращими концертними агентствами ми даруємо глядачам виступи найбільших зірок вітчизняної та зарубіжної музики, яскраві і цікаві шоу-програми. Сьогодні ми є однією з найпопулярніших і великих концертних майданчиків Харкова. Нам довіряють як організатори, так і глядачі з артистами. Головний доказ цих слів – відвідуваність.

      Арт-завод «Механіка» має в своєму розпорядженні 2 критих концертні майданчики місткістю від 2500 до 5000 осіб (Рух-Маш, МЕГАЗАЛ) і однієї літньої (Паркова Зона) для проведення open air фестивалів до 6000 чоловік.

      Наші концертні майданчики здатні підлаштуватися під захід будь-якого формату. Тут можливо створити як атмосферу крутого рейву, так і затишну обстановку камерного концерту, провести грандіозне шоу або дитячу виставу, влаштувати спортивні змагання або stand-up виступ, а можна і театральну постановку або рок оперу. Вибирайте, а ми допоможемо щоб все пройшло ідеально.

      Виставки

      Фантастичний простір арт-заводу «Механіка» це чисте полотно з фарбами для створення вражаючого виставкового центру.

      Виходьте за рамки можливого, реалізуйте нестандартні разом з арт-заводом «Механіка»!

      Завдяки великій кількості взаємопов’язаних просторів і надихаючих спеціальних зон для спілкування або відпочинку, наші павільйони пропонують можливість проводити різні заходи на декількох майданчиках і в декількох залах одночасно. Ви також можете додати кімнати для семінарів, VIP-зони або навіть влаштувати вечірку для експонентів, щоб завершити враження в істинному стилі Механіки.

      Корпоративи

      В арт-заводі «Механіка» немає нічого пересічного. Це дійсно вражаючий вибір для сезонних корпоративних вечірок в будь-який час року.

      Якщо ви з нетерпінням чекаєте новорічної вечірки, наш простір плюс творчий підхід перевершить ваші очікування. До ваших послуг безліч варіантів послуг в залежності від вимог вашого заходу.

      Фестивалі

      Коли справа доходить до великомасштабних публічних заходів і фестивалів, враження – це все!

      У нас є багатий досвід проведення масштабних заходів для більш ніж 3000 чоловік, так що ви в надійних руках.

      Що стосується самого місця проведення, ваші гості мають доступ до великого простору в декількох різних павільйонах, розташованих на 25000 м2 приватної огородженої території.

      Наш простір має безмежні можливості, різні локації і зони, щоб ваш захід проходив бездоганно. У нас можна все: музичні та дозвільні фестивалі, тематичні, і спеціалізовані, для певної субкультури і все, що ваша душа забажає!