Арт-завод "МЕХАНИКА" Иная Земля

English EN Russian RU Ukrainian UK
English EN Russian RU Ukrainian UK
English EN Russian RU Ukrainian UK

Відвідувачам

Час роботи

Чим зайнятися

FAQ

Наші правила

З'вязатися з нами

Час роботи

Просимо вас уважно ознайомитися з особливостями відвідування і враховувати ці відомості при плануванні візиту на Механіку.

ШТАТНИЙ РЕЖИМ:

Арт-завод «МЕХАНІКА» відкритий для відвідувачів щодня з 10:00 до 22:00.

Вхід вільний.

Окремо оплачуються послуги резидентів і заняття в креативних студіях.

 З режимом роботи резидентів і їх послугами можна ознайомитися тут

СВЯТКОВИЙ РЕЖИМ

У дні публічних масових заходів (закритих приватних подій) може встановлюватися особливий режим роботи, та (або) братися плата за вхід, а також змінюватися схема проходу.  Тому стежте за нашими новинами та інформацією в соціальних мережах. 

Детальніше про майбутні події і час роботи можна дізнатися тут 

Чим зайнятися

Події

Екскурсії та квести

Дітям

Резиденти

Музей

Їжа

Освітні програми

Майстер-класи

Розваги

Відпочинок

Мистецтво

Спорт

Літній кінотеатр

Пікніки

Проект постійно розвивається. 

На території часто йдуть роботи з благоустрою, монтаж/демонтаж декорацій та сценічних конструкцій, а також здіснюється підготовка до запуску нових проектів. 
Дякуємо за ввічливість і розуміння.

FAQ

Арт-завод працює щодня з 10:00 до 22:00
Вхід на територію Механіки безкоштовний.

У разі проведення публічних культурних заходів, вартість входу встановлюється організатором заходу, квитки на який можна придбати онлайн.

Арт-завод працює щодня з 10:00 до 22:00
У дні публічних масових заходів (закритих приватних подій) може встановлюватися особливий режим роботи, та (або) братися плата за вхід, а також змінюватися схема проходу.  Тому стежте за нашими новинами та інформацією в соціальних мережах або на ресурсах організаторів події. 

Наша адреса: місто Харків, вулиця Плеханівська, 126

 

 1. ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ:

 

Маршрутне таксі: 49е, 260е

Зупинка: «вулиця Соїча» на карті

Маршрутне таксі: 259е

Зупинка: «Парк Машинобудівників» на карті  

Трамвай №8

Зупинка «вулиця Соїча» на карті 

 1. НА МЕТРО

Холодногорская лінія – станція «Завод імені Малишева»

5-7 хвилин пішки

Підніміться на ескалатор – вихід №2 (направо)

Зліва від вас через дорогу будуть супермаркет РОСТ, COMFY

Прямуйте в сторону висотної будівлі Харківобленерго по заводській стороні.

 1. АВТОМОБІЛЕМ

Парковка 

Заїзд на парковку на розі Будинки «Харківобленерго» (вул. Плеханівська, 126/2) – навпроти Школи №94

Без парковки 

Зупинка навпроти центрального входу на Арт-завод.

На Механіку можна приходити із малими породами собак із обов’язковим дотриманням правил поведінки та етикету, а саме:
– відвідування можливо у дні, коли не проходять масові події;
– господар зобов’язується тримати песика на повідку;
– брати з собою пакетики для екскрементів;
– слідкувати за поведінкою свого улюбленця, аби той не докучав іншим відвідувачам чи не заважав процесам арт-заводу (заходи, монтаж, прослуховування, тощо)
– у разі необхідності вологого прибирання за вашим чотириногим другом зверніться до адміністратора резиденції, або до штабу адміністрації заводу.

Відвідування Арт-заводу з тваринами не рекомендується під час концертів та подій із великою кількістю осіб.

– Фотосесії, персональні постановочні, серійні і сюжетні зйомки, каталожні зйомки, відеокліпи, зйомка влогу/Tik-Tok, а також і комерційні зйомки на території арт-заводу «Механіка» проводиться тільки з дозволу адміністрації заводу.  Послуга з проведення фото- і відео зйомок є платною і надається за попереднім записом по тел.  +38 050 5 110 210.

– Під час відвідування Механіки і в дні заходів дозволяється проводити аматорську (туристичну) фото – і відеозйомку на всій території арт-заводу «Механіка», за винятком зйомок з використанням професійного обладнання (в т.ч. і фотосесій, професійних відеотрансляцій і статичних відеозйомок  , вести аудіо запис, виходити в радіо ефір).  Для отримання спеціального дозволу на зйомки з використанням професійного обладнання необхідно заздалегідь звернутися в прес-службу по тел.  +38 095 77 53 721 або запросити дозвіл по (hidden)

– Зйомка концертів, запис трансляції/статична зойомка і запис звуку без попередньої акредитації не дозволяється. Для отримання дозволу зверніться до прес-служби заводу +380957753721

Під час культурно-масових заходів їжа і напої продаються тільки на барі і фуд-корті, приносити на територію заходу свої продукти та напої ми не дозволяємо. Виняток – дитяче харчування.


Чому неможна зі своїм?
Купуючи продукти на території де проводиться подія, ви можете бути спокійні за їх якість, ми та наші партнери відповідаємо за вас. Із намірів безпеки, ми не можемо буті впевнені, що у пляшці з напоями немає заборонених наркотичних та психотропних препаратів.  Тому перед входом на захід Служба безпеки здійснює огляд на наявність заборонених речей та продуктів і вилучає їх. Тому врахуйте ці відомості при плануванні візиту на Механіку.

На території арт-заводу заборонено розпивати алкогольні напої.
Виняток – спеціально відведені зони, такі як бар та фуд-корт.

Якщо ви приїхали на велосипеді, будь ласка, не катайтеся на ньому по території Арт-заводу та у приміщенні (навіть якщо вам здається, що завод виглядає як просторий хол чи ролердром для покатушек), але і не кидайте його просто так.  На території є велопарковка – так всім буде безпечніше і комфортніше.

90%  подій проходять у просторих павільйонах на 1 поверсі і всі вони безбар’єрні, так само як і вхід на територію заводу. Також на 1 поверсі 3го цеху «ДВИЖ-МАШ» є туалетна кімната для людей з інвалідністю.
Арт-завод «Механіка» розташовується в будівлі, яка побудована у 19 столітті. У зв’язку з цим, ми не можемо реконструювати входи в усі приміщення Механіки і обладнати їх для доступу людей з інвалідністю. Якщо вам потрібна додаткова поміч (наприклад відвідування концерту), перед тим як запланувати візит до Арт-заводу, зателефонуйте заздалегідь, будь ласка, за телефоном +380505110210, ми організуємо супровід і зустрінемо вас.

Наші правила

– Дотримуйтесь норм громадського порядку, будьте доброзичливі, ввічливим, зберігайте спокій і будь ласка спряйте персоналу Механіки, Службі охорони та організаторам заходів. Дякуємо за розуміння.

– Приходьте на події заздалегідь, щоб пройти контрольно-пропускний режим в цілях дотримання заходів безпеки.  Для зручності відвідувачів багато організаторів позначають на афішах час запуску відвідувачів на територію заходу (Open Door) час початку шоу-програми (Start). Тривалість програми уточнюйте у організаторів.

– Курить будь ласка тільки на вулиці у спеціально відведених місцях. 

Кальяни та електронні сигарети, вейп – дозволено курити тільки у приміщеннях обладнених примусовою вентиляцією (звертайте увагу на знаки).

 – Фото і відео зйомка на всій території заводу проводиться виключно із дозволу адміністрації. Виключення – туристичні фото, селфі. Для професійної зйомки в нас є фотостудія.

– Зйомка концертів, запис трансляції/статична зойомка і запис звуку без попередньої акредитації не дозволяється. Для отримання дозволу зверніться до прес-служби заводу +380957753721

 – Ми не дозволяємо проносити на територію проведення заходів продукти харчування (виключення: дитяче харчування), напої, алкоголь, заборонені законодавством України препарати і речовини, холодну і травматичну зброю, скляні предмети (в т.ч. скляні пляшки і ємності   колючі та ріжучі предмети та інше травмонебезпечні предмети.
Якщо ви зголодніли, будь ласка скористуйтеся послугами кулінарної студії, фуд-корту, бару. Будемо вдячні якщо ви будете дотримуватися правил етикету та культурно приймати їжу у спеціально відведених комфортних до споживання місцях.

 – Ми проти відвідування арт-заводу «Механіка» в стані сильного алкогольного, а також наркотичного сп’яніння. У разі випадку знаходження на території заводу чи заходу у неналежному стані Служба охорони/Адміністрація вимушена буде попросити вас покинути територію Механіки, а у особливих випадках визвати поліцію.

 – Ми проти відвідування арт-заводу «Механіка» в неналежному вигляді і в брудному одязі, особливо під час культурно-масових та визначних подій. Будемо раді бачити вас в охайному вигляді, адже тут, на Механіці, ми виробляємо тільки позитивні емоції. 

– Заборонено здійснювати на території арт-заводу «Механіка» у прилеглій території (у радіусі 100 метрів від центрального входу) несанкціоновану підприємницьку діяльність, продавати сувеніри, проводити рекламні / маркетингові / промо-акції;  розміщувати рекламну продукцію (розклеювати оголошення і афіші, роздавати листівки, флаєри, візитки та ін.).  Всі питання щодо взаємовигідної співпраці ми готові вислухати по тел.  +38 050 5 110 210 або ознайомитися поштою artzavod.mechanika@gmail.com

– Дотримуйтесь правил дорожнього руху під час перебування на заводі; не заходьте за попереджувальні огорожі і знаки; обходить місця проведення дрібних ремонтно-будівельних і монтажних робіт; уникайте конфліктних ситуацій; не відволікайте робітників від основної роботи.

– Після завершення заходу прохання не затримуватися на майданчику.

Закінченням заходу вважається припинення виступу артистів та гасіння концертного світла, закінчення відтворення музичних композицій, прощальні слова зі сцени, об’ява ведучими закінчення заходу, тощо. Адміністрація (охорона) має право попросити відвідувачів залишити територію заходу по завершенню.

 – Адміністрація Механіки не несе відповідальність за хід проведення заходів, які проводяться сторонніми організаторами на умовах оренди простору арт-заводу.  Організатор має право змінювати і доповнювати програму заходу, вносити корективи в таймінг (розклад), підвищувати ціну вхідних квитків і здійснювати особливий режим безпеки події.  Якщо у вас виникнуть питання / пропозиції / скарги щодо будь-якого заходу, ви можете звернутися в інформаційний центр Механіки по тел.  +380 50 5 110 210 для уточнення даних для зв’язку з організаторами та обговорення цікавлять вас питань або проблем, що виникли.

 – У разі втрати особистих речей ви можете звернутися в ШТАБ адміністрації, який знаходитися 3 цеху «ДВІЖ-МАШ»

З повним переліком правил поведінки і відвідування арт-заводу «Механіка» Інша Земля можна ознайомитися тут.

 1. Працівник гардероба (адміністрація арт-заводу) не несе відповідальності за майно (гроші, документи,  телефони, ключі і т.п.), залишені в кишенях верхнього одягу або в інших речах, зданих на зберігання.
 2. У гардероб не приймаються на зберігання: цінні речі, включаючи гроші, ключі, документи, ювелірні вироби тощо. Цінності (відвідувач зобов’язаний звільнити кишені перед здачею верхнього одягу в гардероб); брудна верхній одяг, легкозаймисті і мають сильний, стійкий запах предмети, продукти харчування; сумки, рюкзаки, пакети з особистим майном, великогабаритний багаж, санки, лижі, музичні інструменти, сумки-візки і т.п .;  тварини;  речі, які можуть забруднити одяг будь-якого користувача або місце зберігання.
 3. Обслуговування в гардеробі для відвідувачів (прийом і видача майна) проводиться в порядку черговості.
 4. Гардероб арт-заводу призначений тільки для тимчасового зберігання верхнього одягу відвідувачів під час проведеного заходу. По закінченню робочого часу, відповідно до режиму роботи заходу, все залишені на зберігання речі в гардеробі вилучаються відповідальним працівником арт-заводу, передаються за актом на зберігання адміністрації арт-заводу.
 5. У гардероб приймається верхній одяг, габарити якої дозволяють розмістити її на вішалках. Вага однієї одягу не повинен перевищувати 5 (п’яти) кг.
 6. Прийняття речей на зберігання і видача їх відвідувачам здійснюється тільки в робочі години гардероба, який збігається з режимом роботи заходу. Гардероби не призначені для цілодобового зберігання особистих речей
 7. У разі переповнення, працівник гардероба має право не приймати верхній одяг. Відвідувач може здати свій верхній одяг тільки в разі звільнення місця через деякий час, про що відвідувач повинен подбати самостійно.
 8. Прийняття речей на зберігання посвідчується видачею номерного жетона на верхній одяг. Видача майна, зданого на зберігання, здійснюється за пред’явленням жетона.
 9. Головні убори, шарфи, парасольки, і інше переносна майно приймаються в гардероб тільки в пакетах.
 1. Працівник гардероба по закінченню робочого дня зобов’язаний оглянути приміщення гардероба, а речі не затребувані або забуті відвідувачами описати в присутності уповноваженого співробітника арт-заводу, після чого приміщення гардероба закрити і опечатати.
 2. У разі, якщо речі не будуть затребувані з гардероба протягом трьох днів з моменту передачі їх на зберігання, то вони передаються на склад арт-заводу для зберігання на оплатній основі, де мають зберігатися терміном 1 місяць, після чого утилізуються.
 3. Працівник гардероба зобов’язаний на своєму робочому місці бути доброзичливим і привітним по відношенню до гостей. У разі виникнення скарг викликати адміністратора, а при порушенні відвідувачами порядку і режиму роботи гардероба (форс-мажор) викликати працівника служби безпеки.
 4. У разі втрати іліпорчі номерного жетона особою, що здали речі на зберігання, повернення речей може бути проведений тільки після закінчення роботи гардероба, в присутності співробітника арт-заводу і при наявності у особи, яка претендує на отримання речей (далі – заявника), документа, що посвідчує особу. Повернення речей оформляється за письмовою заявою власника.  При цьому заявник зобов’язаний довести право власності на дані речі (показання свідків, чеки, фото, опис і т.п.).  Втрата номерного жетона є порушенням правил арт-заводу “МЕХАНІКА” Інша Земля, за яке на винних осіб накладається штраф у розмірі 200 грн.
 5. Адміністрація арт-заводу не несе відповідальності за роботу гардеробу в дні орендних заходів.

Зв'язатися з нами

+38 050 5 110 210
Дзвоніть по будь-яким питанням з 10:00 до 19:00 з Пн по Пт.

Електронна пошта: artzavod.mechanika@gmail.com

Top

Залишити заявку

  Залишити заявку
   Скачать    Скачать     Залишити заявку
      Літні заходи

      Літній просторий майданчик арт-заводу площею 4000 м2 забезпечить ідеальний міський фон для різного роду фестивалів за участю вуличних продавців їжі, корпоративних заходів на відкритому повітрі і промо-акцій і вечірок.

      А також стане відмінним місцем для невеликих пакунків, бранчів, виїзних занять спортом і ночей кіно під відкритим небом і приватних вечірок.

      І для цього у нас є всі умови – вуличні меблі, шезлонги, парасольки, гірлянди, вулична їжа і технічний парк світлового і звукового обладнання від кращої прокатної компанії Харкова.

      Промоакції

      Надайте серйозний вплив на випуск вашого бренду або продукту за допомогою арт-заводу «Механіка». Наш простір – ідеальне нетрадиційне місце для презентації вашого унікального продукту і демонстрації свого бренду.

      Ми створили платформу для зустрічей і спілкування активних, енергійних і сучасних людей, зацікавлених в розвитку і прогресі.

      Саме тому наш простір ідеально підходить для проведення івент-маркетингу, продакт плейсменту, промо-акцій, презентацій і брендових проявів. А унікальна атмосфера заводу супроводжує в ненав’язливій і цікавій формі закохатися в ваш продукт і стати його фанатом.

      Культура і театр

      Де ще як не в самому креативному місці Харкова проводити культурні події!

      Будь то ярмарок мистецтв, стріт-арт фестиваль, виставка або творчий вечір митця – все це можливо і навіть більше.

      Арт-завод «Механіка» також ідеально підходить для проведення театральних подій, включаючи імерсивні театр. А стелі від 10 до 15 метрів з кран-балками дозволяють вписати габаритні декорації у саму нестандартну задумку режисера.

      Спорт

      Механіка – це не тільки місце для концертів і виставок, а ще й велика арена для проведення спортивних змагань, турнірів і Челендж.

      У нас можливо провести вечір боксу, паркур, бої без правил, слалом змагання на роликових ковзанах, швидкісні гонки спортивних дронів, фітнес конвенції, провести турнір з кіберспорту і всілякі спортивні майстер-класи.

      Наші павільйони дозволяють встановити ринг, Октагон і спорудити смугу перешкод.

      Конференції

      Величезний простір Механіки, виконаний в стилі брутального лофту, володіє неповторною індивідуальністю, що створює відчуття невимушеності. Все це створює ідеальну атмосферу для проведення стильних і не стандартних бізнес подій, форумів, конференцій.

      Ряд взаємопов’язаних просторів дає можливість проводити різні заходи в декількох залах і створювати кімнати для відпочинку, зони для спілкування, зони для семінарів або навіть вечірки після конференції, щоб завершити враження в істинному стилі Механіки.

      Концерти

      Арт-завод «Механіка» може, без перебільшень, пишатися своїми концертами. Ось уже майже 5 років разом з найкращими концертними агентствами ми даруємо глядачам виступи найбільших зірок вітчизняної та зарубіжної музики, яскраві і цікаві шоу-програми. Сьогодні ми є однією з найпопулярніших і великих концертних майданчиків Харкова. Нам довіряють як організатори, так і глядачі з артистами. Головний доказ цих слів – відвідуваність.

      Арт-завод «Механіка» має в своєму розпорядженні 2 критих концертні майданчики місткістю від 2500 до 5000 осіб (Рух-Маш, МЕГАЗАЛ) і однієї літньої (Паркова Зона) для проведення open air фестивалів до 6000 чоловік.

      Наші концертні майданчики здатні підлаштуватися під захід будь-якого формату. Тут можливо створити як атмосферу крутого рейву, так і затишну обстановку камерного концерту, провести грандіозне шоу або дитячу виставу, влаштувати спортивні змагання або stand-up виступ, а можна і театральну постановку або рок оперу. Вибирайте, а ми допоможемо щоб все пройшло ідеально.

      Виставки

      Фантастичний простір арт-заводу «Механіка» це чисте полотно з фарбами для створення вражаючого виставкового центру.

      Виходьте за рамки можливого, реалізуйте нестандартні разом з арт-заводом «Механіка»!

      Завдяки великій кількості взаємопов’язаних просторів і надихаючих спеціальних зон для спілкування або відпочинку, наші павільйони пропонують можливість проводити різні заходи на декількох майданчиках і в декількох залах одночасно. Ви також можете додати кімнати для семінарів, VIP-зони або навіть влаштувати вечірку для експонентів, щоб завершити враження в істинному стилі Механіки.

      Корпоративи

      В арт-заводі «Механіка» немає нічого пересічного. Це дійсно вражаючий вибір для сезонних корпоративних вечірок в будь-який час року.

      Якщо ви з нетерпінням чекаєте новорічної вечірки, наш простір плюс творчий підхід перевершить ваші очікування. До ваших послуг безліч варіантів послуг в залежності від вимог вашого заходу.

      Фестивалі

      Коли справа доходить до великомасштабних публічних заходів і фестивалів, враження – це все!

      У нас є багатий досвід проведення масштабних заходів для більш ніж 3000 чоловік, так що ви в надійних руках.

      Що стосується самого місця проведення, ваші гості мають доступ до великого простору в декількох різних павільйонах, розташованих на 25000 м2 приватної огородженої території.

      Наш простір має безмежні можливості, різні локації і зони, щоб ваш захід проходив бездоганно. У нас можна все: музичні та дозвільні фестивалі, тематичні, і спеціалізовані, для певної субкультури і все, що ваша душа забажає!